Van Dorp behaalt met ‘Vooruit en Verbinden’ tweede plaats tijdens deelname Techaton 2021
Nieuwsberichten
19 november '21
Van Dorp heeft samen met de Van Dorp academie en Avans hogeschool meegedaan aan de Techathon 2021. Onze collega’s Thijs, Dennis, Mathias en Wim hebben hier samen met hun team een mooie tweede plaats behaald; vanwege het sterke deelnemersveld een prestatie om trots op te zijn.
Creatieve oplossingen bedenken voor het Rijksvastgoedbedrijf
Tijdens deze editie van Techaton gingen 10 teams van 2 mbo-, 4 hbo-studenten en 2 high potentials van verschillende bedrijven aan de slag om creatieve en haalbare oplossingen te verzinnen op het gebied van circulaire herontwikkeling van vastgoed van het Rijksvastgoedbedrijf. In onze opdracht is er nagedacht over de toekomst van Stationsplein-West 30 in Arnhem. Hierbij stonden de volgende vragen centraal:
“Hoe kan Stationsplein-West in Arnhem herontwikkeld worden tot circulair vastgoed? Welke technieken moeten worden ingezet? En welke businesscase sluit het beste aan bij de doelstellingen?”
Deze vragen zijn uitgewerkt in een plan genaamd ‘Vooruit en Verbinden’, waarin de nadruk ligt op het hergebruik van materialen en het terugdringen van de CO2-uitstoot.
Terugkijken
Wilt u onze pitch of die van anderen terugkijken? Ga dan naar https://techathon2021-winnaars.ids-live.nl/stream/. Onze pitch vindt u vanaf 51.43.
Nieuws over Van Dorp en de installatiebranche
Met onze blogs, houden wij uw graag op de hoogte van de laatste ontwikkelingen binnen Van Dorp en de installatiebranche.
Trots op ons werk: Radboud UMC
Bij de grootschalige renovatie van Gebouw F van het Radboud UMC in Nijmegen speelt Van Dorp een belangrijke rol. Onze…
VerderVan Dorp erkend als tweede beste presterende installatiebedrijf bij Cobouw50 Awards 2024
Op dinsdag 26 november vond de uitreiking van de Cobouw50 Awards plaats in Leusden. Van Dorp was genomineerd in de…
VerderKlantevent: ‘Transitie naar Schone Energie’ inspireert tot actie
Op 19 september kwamen klanten en partners samen bij het innovatieve tankstation Green Planet in Pesse voor een inspirerend klantevent…
Verder